Press ESC to close

Najlepsze gry na Xboxa w 2020 roku

Konsola należąca do Microsoftu nie może cieszyć się z tak dużego zainteresowania, jak konkurencyjna PlayStation 4. Mimo wszystko zasłużyła na uwagę. W końcu posiada bardzo wysokiej jakości usługę abonamentową – Xbox Game Pass, swoje własne gry ekskluzywne i jak niektórzy twierdzą – lepszą moc obliczeniową.

Microsoft w tej generacji nie dorównał Sony pod względem jakości gier ekskluzywnych, ale szykuje się nowe rozdanie. W roku 2020 premierę będzie miała nowa konsola i warto przyjrzeć się temu, w jakie gry będzie można zagrać w ostatnim roku „starych” konsol.

Cyberpunk 2077

Gra jeszcze przed premierą została okrzyknięta największym towarem eksportowym Polski wszech czasów. Jeśli zapowiedzi okażą się w pełni prawdziwe, możemy być pewni, że gra zaprezentuje najwyższy światowy poziom i stanie w pierwszym szeregu po tytuł gry roku 2020. Nie ma się co dziwić tak wygórowanym wymaganiom – w końcu Wiedźmin III sprawił, że spółka CD Projekt Red jest piątą co do wielkości firmą w Polsce.

Gra Cyberpunk 2077 została umiejscowiona w interesującym, futurystycznym świecie, co może się okazać strzałem w dziesiątkę – w końcu mało kto do tej pory odważył się na produkcję tego typu gry w takich realiach. Jeśli się powiedzie, będzie można śmiało powiedzieć, że Cyberpunk 2077 wyznaczył nowe standardy w świecie gier wideo. Premiera została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku.

Doom Eternal

Doom to seria, która sięga dziesięcioleci wstecz. Po niezwykle udanym restarcie serii z 2016 roku, który połączył wszystko to, za co gracze pokochali pierwsze części serii, zdecydowano się na stworzenie kontynuacji, która będzie opierała się na tych samych mechanikach. Twórcy planują usprawnienie rozgrywki poprzez lepszy projekt aren i wprowadzenie lekkich poprawek. Wszystko ma pozostać dokładnie takie samo jak w poprzedniej odsłonie Dooma.

Gra będzie cechowała się bardzo szybkim przebiegiem rozrywki i zręcznościowym trybem zabawy. Nie ma tutaj mowy o żadnym realizmie. W Doom Eternal na pierwszym miejscu ma być jakość zabawy. Premierę zaplanowano na 20 lutego 2020 roku.

Marvel’s Avengers

Nowa produkcja na motywach niezwykle popularnych w ostatnich latach superbohaterów zapowiada się niezwykle ciekawie. To nie kolejna gra „promująca”, która ma towarzyszyć jedynie kolejnemu filmowi. Marvel’s Avengers ma własny pomysł na zabawę i prawdopodobnie będzie prezentowała podobną jakość, co Spider-Man od Insomaniac.

Tym, co zwraca uwagę na pierwszym miejscu, jest wykorzystanie kilku znanych Avengersów w jednej grze. Gracze będą przeżywać przygody z różnymi postaciami, które będą się diametralnie różnić pod względem rozgrywki i umiejętności. Wszystko to będzie okraszone piękną oprawą audiowizualną, która zapewni najwyższą jakość doznań. Premierę zaplanowano na 15 maja 2020 roku.

Comments (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *