Press ESC to close

Granie w kasynach internetowych w 2021 roku

Kasyna internetowe to dział zabawy w Internecie, który wydaje się nie mieć wielu kierunków rozwoju. Czy te przypuszczenia są adekwatne, a może świat hazardu online czeka prawdziwa rewolucja? Przyjrzyjmy się temu, czego można się spodziewać po iGamingu w 2021 roku.

VR, czyli wirtualna rzeczywistość

Kto wie, może 2021 rok okaże się przełomowy pod względem wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w kasynach internetowych. Być może to, co miało zrewolucjonizować telewizję domową i gry wideo – sprawi, że dokona się rewolucja podobna do tej z kasynem na żywo.

Fachowcy mówią, że rzeczywistość, w której gracz będzie przenosił się do całej wirtualnej placówki, po której będzie mógł się swobodnie przemieszczać, by brać udział w zabawach znajdujących się na sali, jest coraz bliższa. Być może technologia VR w połączeniu z tym interesującym pomysłem okaże się prawdziwą rewolucją?

Mobilne kasyna internetowe

Technologie mobilne rozwijają się w zatrważającym tempie. Sieci 5G dadzą praktycznie nieograniczone możliwości każdemu urządzeniu przenośnemu i nie tylko. Zabawa na telefonach będzie jeszcze przyjemniejsza i płynniejsza. Twórcy kasyn już zrezygnowali z produkowania dedykowanych aplikacji, ponieważ wygodniejsze staje się korzystanie bezpośrednio ze strony internetowej.

2021 rok z pewnością przyniesie dalszy rozwój tych technologii i być może stanie się rokiem, w którym większość osób przeniesie się z zabawą w kasynach online na swoje urządzenia przenośne.

Kryptowaluty

Popularne w wielu kręgach (także kasynowych) kryptowaluty stają się z roku na rok coraz popularniejsze i odciskają coraz większe piętno na gospodarce świata. Suma udziału wszystkich kryptowalut sięga już setek miliardów dolarów.

Użytkownicy kasyn online cenią sobie tę formę płatności przede wszystkim dzięki wygodzie i anonimowości. Transakcje nie pozostawiają po sobie żadnych śladów i tylko nadawca i odbiorca posiada jakiekolwiek dane o transakcji. Żadna zewnętrzna organizacja (na razie) nie może w żaden sposób prześledzić drogi kryptowalut. W 2019 roku wiele z serwisów wprowadziło opcję płacenia w cyber walutach. 2021 rok z pewnością przyniesie kolejne kasyna internetowe, które sięgną po tę formę płatności. Pozostaje jedynie kwestia, czy 2021 rok stanie się tym, w którym kryptowaluty przejdą do standardu w kasynach internetowych.

Zmiany w prawie hazardowym

Unia Europejska nieustannie majstruje przy prawie hazardowym i wymusza stosowanie się do swoich zaleceń na wszystkich krajach członkowskich. 2021 rok z pewnością przyniesie kolejne zmiany. Trudno wyobrazić sobie bardziej restrykcyjne wymagania, niż te, które kierują hazardem w Polsce. Kto wie, może tym razem fani hazardu online doczekają się zmian, które złagodzą niektóre postanowienia. W końcu cały świat legalnie korzysta z dziesiątek serwisów i jedynie Polska uznała, że nie mogą być one zgodne z prawem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *